IZVJEŠĆE O RADU UDRUGE AMAC-FSC S PRIJEDLOGOM BUDUĆIH AKTIVNOSTI

U dvanaestoj godini djelovanja HRVATSKE UDRUGE DIPLOMIRANIH INŽENJERA I INŽENJERA FAKULTETA PROMETNIH ZNANOSTI SVEUČILIŠTA U ZAGREBU održane su dvije sjednice Izvršnog odbora, na kojima je razmatrana tekuća problematika vezana za organizacijske aktivnosti, odnosno organiziranje savjetovanja i okruglih stolova.

Program rada za predstojeće razdoblje zasniva se na općim zadacima koji proizlaze iz Statuta odnosno djelatnosti Udruge s posebnim naglaskom na one koji imaju prioritet odnosno od važnosti su za članove Udruge.

IZVJESCE_O_RADU_UDRUGE_AMAC_FSC_2014

FINANCIJSKI_PLAN_UDRUGE_AMAC_FSC_2014/15

PROGRAM_RADA_UDRUGE_AMAC_FSC_2014/15

Članovi Udruge tijekom izborne skupštine očekuju definiranje novih ideja za budućnost sa zadatkom jačanja djelovanja Udruge, odnosno Alumni ureda pri Fakultetu prometnih znanosti.

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>