Poziv svim bivšim studentima Fakulteta prometnih znanosti

Poštovani/-e,
Fakultet prometnih znanosti Sveučilišta u Zagrebu poziva sve svoje bivše studente (alumne) na ispunjavanje anketnog upitnika za potrebe praćenja karijera bivših studenata Fakulteta i umrežavanje.

Anketnom se upitniku pristupa  putem poveznice:

Praćenje karijera bivših studenata (alumnia) Fakulteta ima za cilj prikupljanje podataka o prijelazu na tržište rada, čijom analizom će se dobiti podaci potrebni za unapređenje studijskih programa Fakulteta i povezanosti s tržištem rada.

Vi kao alumni Sveučilišta u Zagrebu Fakulteta prometnih znanosti važan ste dionik u ostvarenju strateških ciljeva Fakulteta. Smatramo kako jedni drugima možemo pomoći.

Želja nam je povezati se i ostati u kontaktu s Vama.

Lijep pozdrav,
DEKAN
prof. dr. sc. Hrvoje Gold

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *