Integrirana prijevozna karta za javni prijevoz na Splitskom području

Od 1. siječnja 2016. uvodi se zajednička mjesečna prijevozna karta HŽPP – Promet Split za radnike, studente i učenike

U cilju ostvarenja integriranog gradsko-prigradskog prijevoza Splitsko-dalmatinske županije od 1. siječnja 2016. uvodi se zajednička mjesečna prijevozna karta HŽPP – Promet Split za radnike, studente i učenike (vlak-autobus/autobus-vlak) na relaciji Split – Split Predgrađe – Solin – Kaštel Sućurac – Kaštel Gomilica – Kaštel Kambelovac – Kaštel Stari – Sadine – Labin Dalmatinski – Prgomet – Preslo – Bakovići – Primorski Dolac i obrnuto, i za autobuse u 1. tarifnoj zoni grada Splita.

Zajedničke prijevozne karte i iskaznice mogu se kupiti na željezničkom kolodvoru Split i prodajnim mjestima Prometa Split.

Cijena iskaznice za mjesečne zajedničke karte iznosi 20,00 kuna.

Za izradu iskaznice za učenike i studente potrebno je donijeti fotografiju i potvrdu obrazovne ustanove, a za radnike fotografiju i osobnu iskaznicu.

Više na hžpp.hr

Marin Dokoza
Magistar željezničkog prometa, entuzijast i ljubitelj željeznice. Zanimaju ga područja održive mobilnosti, željezničkog prometa i urbanog prometnog planiranja.