Radionica „Vještine pripreme prezentacije i prezentiranja“

Rok za prijavu je 25. svibnja 2016. godine, stoga požurite s prijavama!

U organizaciji Fakulteta prometnih znanosti te studentske udruge TRANS održati će se trodnevna radionica „Vještine pripreme prezentacije i prezentiranja te uvod u odnose s javnošću“ u terminu 30. svibnja -1. lipnja 2016. (3 dana) u dvorani D19, O71, Kampus Borongaj od 16 do 19 sati. Svi polaznici radionice dobiti će potvrdu o pohađanju. Radionica je besplatna, namijenjena studentima svih godina koji žele unaprijediti svoje prezentacijske vještine. Svi zainteresirani studenti se mogu prijaviti na adresu elektroničke pošte: edouard.ivanjko@fpz.hr do 25. svibnja 2016. Broj mjesta je ograničen. Dodatne informacije se mogu dobiti upitom na adrese: edouard.ivanjko@fpz.hr ili lucijano.j@gmail.com.

Vremenski okvir radionice (3 modula x 3 sata = 9 sati):

1. vještine kreiranja prezentacije – 30.5.2016. (16-19h);
  2. vještine prezentiranja – 31.5.2016. (16-19h);
  3. uvod u odnose s javnošću – 1.6.2016. (16-19h).

Metode rada i radno okruženje:

Prvi i drugi modul: rad u grupi, grupni coaching, studij slučaja, fokus grupa, aktivno učenje, facilitacija i moderacija;

Treći modul: rad u grupi, samostalni rad, studija slučaja, facilitacija i moderacija.

Opis radionice:

Radionica predstavlja kombinaciju suvremenih metoda, iskustava i preporuka koje simuliraju praksu i time omogućavaju polaznicima usvajanje ključnih vještina za izradu profesionalnih prezentacija te profesionalan pristup prezentiranju i kontaktu s javnostima. Radionica se odvija u poticajnoj i ugodnoj atmosferi. Planirani ishod radionice je naučiti kako najbolje prezentirati sebe i svoj rad.

O predavaču:

Lucijano Jakšić rođen je Zagrebu, 1975.  godine. Diplomirao je na Agronomskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu i po struci je Magistar agrobiznisa i ruralnog razvitka. Dodatno se usavršavao na: Academy of Executive Coaching, London –Certified Executive Coach 2010. godine, Academy of Executive Coaching, London –Systemic Team Coach 2012. godine, Učiteljski fakultet Sveučilišta u Zagrebu-predavačke kompetencije, 2014. godine. Profesionalno iskustvo stekao je kao stručni suradnik u Hrvatskoj gospodarskoj komori (2001.-2005), Projektni koordinator u Njemačkom društvu za međunarodnu suradnju (GIZ GmbH, 2005.-2011.), tajnik volonter udruge vinara i njihov savjetnik (2011. -2012.) projektni menadžer i projektni asistent na projektima Europskog socijalnog fonda (2013.-2016).

Lea Šikić
Urednica rubrike Cestovni promet na Web portalu Prom. Područje interesa: sigurnost cestovnog prometa, prometno planiranje, te upravljanje mobilnošću u gradovima.