Nextbike škola bicikliranja 18+

Foto: Lea Šikić

Sudjelovanje je besplatno

Iz Nextbike stiže jedna dobra vijest za Zadrane. Naime, 5. travnja (srijeda) s početkom u 15:00 sati, na lokaciji Informacijskog centra Europe Direct Zadar (EDIC), Glagoljaška 14 održat će se besplatna “Škola bicikliranja 18+”. Svi sudionici će dobiti bogato teoretsko i praktično znanje te prigodne poklone!

Svi zainteresirani prijaviti se mogu na e-mail adresu info.kontakt.sup@gmail.com te pozivom ili slanjem SMS poruke na broj 099/805-4040.

S obzirom da su biciklisti jedna od najugroženijih skupina sudionika u prometu nije na odmet  utvrditi svoje znanje ili steći nova znanja o prometnim pravilima. Kako bi se povećala sigurnost biciklista, ali i svih ostalih sudionika u prometu veoma je važno djelovati preventivno. Poznavanje i pridržavanje prometnih pravila je osnova svega koja omogućuje nesmetano i sigurno kretanje.

Izvor: Nextbike

Lea Šikić
Urednica rubrike Cestovni promet na Web portalu Prom. Područje interesa: sigurnost cestovnog prometa, prometno planiranje, te upravljanje mobilnošću u gradovima.