Međunarodno znanstveno-stručno savjetovanje u Opatiji

Luka Rijeka, Foto: Božo Cicvarić

U Opatiji se uskoro održava međunarodno znanstveno-stručno savjetovanje International Conference on Traffic Development, Logistics & Sustainable Transport.

Savjetovanje će se u suorganizaciji Fakulteta prometnih znanosti Sveučilišta u Zagrebu i Fakulteta za logistiko Univerze v Mariboru održati 1. i 2. lipnja 2017. u Grand Hotelu 4 Opatijska cvijeta u Opatiji.

Naslov ovogodišnjeg savjetovanja je New Solutions and Innovations in Logistics and Transportation.

Pokrovitelji savjetovanja jesu Predsjednica Republike Hrvatske Kolinda Grabar Kitarović i Ministarstvo mora, prometa i infrastrukture.
Glavni partneri savjetovanja jesu tvrtka Gebruder Weiss d.o.o., Akademija tehničkih znanosti Hrvatske i Hrvatska radio televizija.

Svi detalji o savjetovanju nalaze se OVDJE.

Izvor: fpz.unizg.hr

Lea Šikić
Urednica rubrike Cestovni promet na Web portalu Prom. Područje interesa: sigurnost cestovnog prometa, prometno planiranje, te upravljanje mobilnošću u gradovima.