Interaktivni seminar o vodstvu – poslušajte savjete stručnjaka iz velikih kompanija!

Izvor: Udruga Fokus

Udruga Fokus poziva sve zainteresirane na seminar o vodstvu koji će se održati 2. prosinca (subota) u Zagrebu u Almeria centru, Vukovarska 284, od 9 do 13:30 sati.

Tod Geist, P&G / Izvor: Fokus

Predavači su Todd Geist i Jeremy Pereira, iskusni poslovni ljudi koji dolaze iz dvije vrhunske kompanije, Proctor&Gamble-a te Luxottice (firme koja je vlasnik marke Ray-Ban). Posljednja funkcija koju je g. Geist obnašao u P&G-u bilo je mjesto direktora odjela ljudskih resursa za globalni odjel financija P&G-a. Slobodnu godinu stručnog usavršavanja proveo je sa svojom obitelji u Bugarskoj gdje je počeo prenositi svoje poslovno iskustvo ljudima ovoga dijela svijeta. G. Pereira potpredsjednik je odjela prodaje i odnosa s klijentima firme Luxottica u Sjevernoj Americi.

Seminar će se održati na engleskom jeziku uz puno prilika za interakciju. Cijena seminara iznosi 30 kn za studente i umirovljenike te 60 kn za zaposlene, i može se platiti po dolasku na seminar.

Seminar će se sastojati od tri modula:
1. Osobni karakter – osnova za vodstvo,
2. Ključna ponašanja vođe i
3. Emocionalna inteligencija u vodstvu

Jeremy Pereira, Luxottica (Ray-Ban)/ Izvor: Fokus

Registracija na događaj moguća je preko linka: goo.gl/D2DH4W

Događaju možete poristupiti i putem Facebooka: www.facebook.com/events/1734568536850217/

Cijeloživotno obrazovanje je važno, stoga ne propuštajte prilike za učenje novih stvari.

Božo Cicvarić
Urednik rubrike Logistika na web portalu Prom. Magistrirao je 2016. na Fakultetu prometnih znanosti u Zagrebu, smjer Logistika. Posebno ga zanima prijevozna logistika i organizacija putničkog prijevoza.