Natječaj za stipendije Sveučilišta u Zagrebu za ak. god. 2015./2016

Sveučilište u Zagrebu objavljuje Natječaj za dodjelu stipendija redovitim studentima preddiplomskih, integriranih preddiplomskih i diplomskih, diplomskih sveučilišnih te preddiplomskih stručnih i specijalističkih diplomskih stručnih studija Sveučilišta u Zagrebu za ak. god. 2015./2016.

Prijave od 16. ožujka do 6. travnja

Prijave na Natječaj traju od 16. ožujka do 6. travnja 2016. do 16 sati, a obavljaju se isključivo elektroničkim putem upisivanjem podataka u aplikaciju na mrežnim stranicama Sveučilišta u Zagrebu www.unizg.hr/stipendije. Pristup aplikaciji biti će moguć od 16. ožujka 2016 godine.

Studenti se mole  da pažljivo pročitaju tekst Natječaja i provjere zadovoljavaju li kriterije u kategoriji za koju se prijavljuju (prijava je moguća samo u jednoj kategoriji).

Tekst natječaja, kao i kontakte za dodatna objašnjena možete pronaći na ovoj poveznici.

Preneseno sa: szzg.hr

Fotografija: szzg.hr

Vlatka Mišić
Magistrica informacijsko komunikacijskog prometa na Fakultetu prometnih znanosti. Područje interesa: sigurnost informacijsko komunikacijskih sustava, otkrivanje ranjivosti pojedinih sustava te forenzička analiza mobilnih terminalnih uređaja