Uključite se u istraživanje studentskog iskustva!

Prom.com.hr vam u ime Agencije za znanost i visoko obrazovanje prenosi obavijest:

Agencija za znanost i visoko obrazovanje provodi istraživanje određenih aspekata studentskoga iskustva u generaciji studenata upisanih ak. god. 2012./2013. na preddiplomske i integrirane studijske programe. Ciljevi su ovoga istraživanja utvrditi stupanj općeg zadovoljstva studiranjem, percepciju pojedinih aspekata studiranja te dobiti uvid u očekivanja od studija i visokog učilišta.

U svrhu uspješne provedbe istraživanja, studenti se pozivaju na ispunjavanje upitnika ukoliko su ga primili elektroničkom poštom. Za one koji nisu dobili upitnik, a željeli bi sudjelovati u istraživanju, moguće je javiti se Središnjem prijavnom uredu AZVO-a na adresu elektroničke pošte spu@azvo.hr ili na broj telefona 01/6274-844.

Ukoliko želite podijeliti svoje iskustvo studiranja javite se i ispunite upitnik! 🙂

Božo Cicvarić
Urednik rubrike Logistika na web portalu Prom. Magistrirao je 2016. na Fakultetu prometnih znanosti u Zagrebu, smjer Logistika. Posebno ga zanima prijevozna logistika i organizacija putničkog prijevoza.