Besplatna vožnja za vrijeme Adventa

Stiže nam dobra vijest iz ZET-a. Prema najavi zagrebačkog gradonačelnika Milana Bandića, javni gradski prijevoz bit će besplatan na području grada Zagreba, odnosno na području I. tarifne zone, u dane vikenda, tj. petkom od 12.00 sati, do nedjelje u ponoć, i to od 25. studenoga, do nedjelje, 8. siječnja 2017. U istom razdoblju, prijevoz zagrebačkom uspinjačom sve dane bit će besplatan.

Zagreb je prošle godine progašen najboljom europskom destinacijom te se i ove godine očekuje velik broj Zagrepčana i gosta iz zemlje i svijeta.

Grad Zagreb i podružnica ZET, Zagrebačkog holdinga pozivaju sugrađane i goste Zagreba da koriste javni gradski prijevoz kako bi rasteretili prometnice od osobnih automobila za vrijeme Adventa.

Preneseno sa: zet.hr

Vlatka Mišić
Magistrica informacijsko komunikacijskog prometa na Fakultetu prometnih znanosti. Područje interesa: sigurnost informacijsko komunikacijskih sustava, otkrivanje ranjivosti pojedinih sustava te forenzička analiza mobilnih terminalnih uređaja