15. Festival znanosti u Tehničkom muzeju Nikola Tesla

U sklopu 15. festivala znanosti Tehnički muzej Nikola Tesla u Zagrebu i ove godine otvara posjetiteljima svoja vrata! Ovogodišnja tema je VRIJEME. Svi zainteresirani mogu uživati u zanimljivom programu koji je dostupan na linku: tehnicki-muzej.hr, a sav sadržaj je besplatan. Prenosimo vam dio obavijesti sa stranica muzeja:

“Program Festivala znanosti ispunit će vaše vrijeme zanimljivim sadržajima, bit će to dobro provedeno vrijeme.

Ove je godine i pravo vrijeme za obilježavanje 160. godišnjice rođenja jednog od najvećih znanstvenika naše zemlje – Andrije Mohorovičića, koji je povrh svega svojega slavnog djela i utemeljitelj Službe točnog vremena.

Izvor: tehnicki-muzej.hr

Ne tratite vrijeme. Pronađite ga i za Festival znanosti – dobro došli!

Sadržaji su prilagođeni različitim dobnim skupinama.

U Tehničkom muzeju Nikola Tesla, Festival će biti otvoren za posjetitelje od ponedjeljka 24 do subote 29. travnja 2017., u vremenu od 10 do 20 sati.

SVI SADRŽAJI SU BESPLATNI ZA POSJETITELJE.”

Iskoristite priliku i educirajte se o stvarima koje vas zanimaju, jer školske klupe samo su dio životnog obrazovanja!

Božo Cicvarić
Urednik rubrike Logistika na web portalu Prom. Magistrirao je 2016. na Fakultetu prometnih znanosti u Zagrebu, smjer Logistika. Posebno ga zanima prijevozna logistika i organizacija putničkog prijevoza.