Škola bicikliranja 18+

Izvor: Nextbike

Iz Nextbike Croatia stiže nam još jedna najava o besplatnoj školi bicikliranja 18+. Održati će se u srijedu 10. svibnja s početkom u 16:00 sati, na adresi Prisavlje 2 (Boćarski dom).
Na predavanju i zabavnom poligonu naučit ćete sve potrebno za sigurnu vožnju gradom: prometna pravila, male tajne snalaženja u prometu te svoja prava i odgovornosti! Uz to polaznicima je namijenjen i paket prigodnih poklona.

Biciklistima kao jednoj od najugroženijih skupina sudionika u prometu svakako će koristiti utvrditi gradivo o sigurnom bicikliranju, a možda i naučiti nešto novo, te se u svakom slučaju i dobro zabaviti.

Svi zainteresirani prijaviti se mogu na e-mail adresu: info.kontakt.sup@gmail.com te pozivom ili slanjem SMS poruke na sljedeći broj: 099/ 805 40 40.

Lea Šikić
Urednica rubrike Cestovni promet na Web portalu Prom. Područje interesa: sigurnost cestovnog prometa, prometno planiranje, te upravljanje mobilnošću u gradovima.