Povratak na naslovnu stranicu
Promet - Traffic&Transportation Međunarodna mobilnost i suradnja Konferencija ZIRP Centar za promet i logistiku d.o.o. SKAI LABS d.o.o.
Javna obrana nacrta doktorskog rada – Filip Vrbanić
Referada poslijediplomskih studija, 15.12.2023, 08:52

O B A V I J E S T

Javna obrana nacrta doktorskog rada (JR)  pod naslovom

kandidata Filipa Vrbanića, mag. ing. traff. održat će se 8. siječnja 2024. u 14:00 sati na Fakultetu prometnih znanosti Sveučilišta u Zagrebu, hibridno, u dvorani D1, Vukelićeva 4, te putem virtualne sobe na platformi MS Teams, pred Povjerenstvom za ocjenu nacrta doktorskog rada u sastavu:

1. izv. prof. dr. sc. Marko Šoštarić, predsjednik

2. doc. dr. sc. Martin Gregurić, član

3. prof. dr. sc. Edouard Ivanjko, član

4. doc. dr. sc. Tamara Petrović, vanjski član (Sveučilište u Zagrebu Fakultet elektrotehnike i računarstva)

5. izv. prof. dr. sc. Ivana Dusparić, vanjski član (Trinity College Dublin, Irska)

6. doc. dr. sc. Miroslav Vujić, zamjena

info
Fakultet prometnih znanosti
Zavod za prometnu signalizaciju
Kušlanova 2, 10 000 Zagreb
Centar za promet i logistiku d.o.o.
CPL web

PROMET - Traffic&Transportation ZIRP Međunarodna mobilnost i suradnja Povjerenstvo za upravljanje kvalitetom Udruga bivših studenata FPZ-a

Važnije poveznice