Povratak na naslovnu stranicu
Promet - Traffic&Transportation Međunarodna mobilnost i suradnja Konferencija ZIRP Centar za promet i logistiku d.o.o. SKAI LABS d.o.o.
Poziv na predavanje: Walking as a Human Right
Fakultet prometnih znanosti, 03.05.2024, 17:00

Iznimno nam je zadovoljstvo pozvati vas u ime Zavoda za cestovni promet na predavanje pod temom: Walking as a Human Right. Predavanje će održati gospodin Alan Raposo u ime Međunarodne federacije pješaka (IFP), a ono se održava u sklopu Horizon Europe projekta Reallocate. U svom predavanju govorit će o održivim gradovima orijentiranima potrebama ljudi te o sigurnosti pješaka u prometu.

Predavanje će se održati u srijedu, 8. svibnja 2024. godine u 9:30 sati, ZUK Borongaj, Objekt 70, Dvorana 1.

Veselimo se Vašem dolasku!

Zavod za cestovni promet

info
Fakultet prometnih znanosti
Zavod za prometnu signalizaciju
Kušlanova 2, 10 000 Zagreb
Centar za promet i logistiku d.o.o.
CPL web

PROMET - Traffic&Transportation ZIRP Međunarodna mobilnost i suradnja Povjerenstvo za upravljanje kvalitetom Udruga bivših studenata FPZ-a

Važnije poveznice