Povratak na naslovnu stranicu
Promet - Traffic&Transportation Međunarodna mobilnost i suradnja Konferencija ZIRP Centar za promet i logistiku d.o.o. SKAI LABS d.o.o.
Raspored redovnih (ljetnih i jesenskih) ispitnih rokova akademske godine 2023./2024.
Organizacija nastave, 20.05.2024, 18:00

Redovni ispitni rokovi_2023-2024.jpg

Pod izbornikom "Studiranje na FPZ-u > Ispitni rokovi" objavljen je raspored REDOVNIH (ljetnih i jesenskih) ispitnih rokova koji će se održat u lipnju, srpnju, kolovozu i rujnu 2024. godine.

Ispiti za kolegije ljetnog semestra moći će se prijavljivat od 19. lipnja 2024., a kada kolegiji uđu u status odslušano (kolegijljetnog semestra ulaze u status odslušano 18. lipnja 2024. u 23:59 sati) putem ISVU Studomata.

Redoviti i izvanredni studenti te studenti razlikovne godine mogu prijavit i odjavit ispit najkasnije radni dan prije zakazanog ispitnog termina (do 10:00 sati) putem ISVU Studomata.

Kolegiji za koje studenti nisu ispunili uvjete izlaska na ispit, neće se nuditi za prijavljivanje jer će nastavnici postaviti zabrane.

Molimo studentice i studente da obrate pozornost do kojeg datuma je moguće ispit prijavit i odjavit za pojedini kolegij. Naime, nastavnici nisu ovlašteni za prijavu i odjavu ispita umjesto studenata.

Oni studenti koji imaju ponovni upis kolegija iz ljetnog semestra u ovoj akademskoj godini, mogu pristupit ispitu ako su ostvarili pravo izlaska na ispit u prošloj akademskoj godini. Potrebno je javit se  nastavnicima određenog kolegija za slučaj da Vam se ne nudi mogućnost prijave tih kolegija.

info
Fakultet prometnih znanosti
Zavod za prometnu signalizaciju
Kušlanova 2, 10 000 Zagreb
Centar za promet i logistiku d.o.o.
CPL web

PROMET - Traffic&Transportation ZIRP Međunarodna mobilnost i suradnja Povjerenstvo za upravljanje kvalitetom Udruga bivših studenata FPZ-a

Važnije poveznice