Povratak na naslovnu stranicu
Promet - Traffic&Transportation Međunarodna mobilnost i suradnja Konferencija ZIRP Centar za promet i logistiku d.o.o. SKAI LABS d.o.o.
Student diplomskog studija gradskog prometa osvojio putovanje na kongres u SAD-u
Fakultet prometnih znanosti, 11.07.2022, 07:53

Naslovna.jpg

U petak, 17. lipnja 2022. u Opatiji, u suradnji s Ministarstvom mora, prometa i infrastrukture Republike Hrvatske, te organizacijama "Highway Engineering Exchange Program" i "United Nations Economic Commission for Europe", održan je kongres „UNECE-iHEEP Meeting 2022“, te je u programu kongresa održano natjecanje studentskih prezentacija "Eduacator and Student Participation Program". Povjerenstvo za ocjenu radova sadržavalo je članove iz Austrije, Poljske, BiH i Sjedinjenih Američkih Država. Pobjednik natjecanja je student prve godine diplomskog studija Promet, smjer Gradski promet, Luka Vidan, s temom „Redesigning Urban Mobility in the City of Zagreb by Improving Car Sharing“ pod mentorstvom nastavnika Zavoda za gradski promet. Drugoplasirani i trećeplasirani studenti osvojili su novčane nagrade, a pobjednik je osvojio plaćeni put u grad Fort Myers na Floridi, gdje će izložiti svoju temu rada na kongresu iHEEP 2022 – The 63rd Annual International HEEP Conference – Tradewinds in Transportation Technology, koji će se održati od 25. do 29. rujna 2022.

info
Fakultet prometnih znanosti
Zavod za prometnu signalizaciju
Kušlanova 2, 10 000 Zagreb
Centar za promet i logistiku d.o.o.
CPL web

PROMET - Traffic&Transportation ZIRP Međunarodna mobilnost i suradnja Povjerenstvo za upravljanje kvalitetom Udruga bivših studenata FPZ-a

Važnije poveznice