Povratak na naslovnu stranicu
Promet - Traffic&Transportation Međunarodna mobilnost i suradnja Konferencija ZIRP Centar za promet i logistiku d.o.o. SKAI LABS d.o.o.
Virtualni sandučić Fakulteta
Studentska služba, 22.05.2024, 15:00

Virtualni sandučić Fakulteta.jpg

S ciljem unaprjeđenja kvalitete izvođenja nastave i nastavnog procesa, a u sklopu rada Povjerenstva za upravljanje kvalitetom Fakulteta prometnih znanosti Sveučilišta u Zagrebu koristi se Virtualni sandučić Fakulteta putem kojeg se prikupljaju povratne informacije studenata o zadovoljstvu nastavnim procesom, radom službi i stručnom podrškom koju pruža visoko učilište.

Virtualni sandučić Fakulteta je idealno mjesto za sva studentska pozitivna i negativna iskustva u nastavnom procesu. Lijepo molimo da sve Vaše pohvale, pritužbe, sugestije i komentare unesete u sljedeći obrazac: Virtualni sandučić Fakulteta

Anketa će biti otvorena kao i do sada tijekom cijele akademske godine.

Srdačan pozdrav,

Povjerenstvo za upravljanje kvalitetom Fakulteta prometnih znanosti Sveučilišta u Zagrebu

info
Fakultet prometnih znanosti
Zavod za prometnu signalizaciju
Kušlanova 2, 10 000 Zagreb
Centar za promet i logistiku d.o.o.
CPL web

PROMET - Traffic&Transportation ZIRP Međunarodna mobilnost i suradnja Povjerenstvo za upravljanje kvalitetom Udruga bivših studenata FPZ-a

Važnije poveznice