Povratak na naslovnu stranicu
Promet - Traffic&Transportation Međunarodna mobilnost i suradnja Konferencija ZIRP Centar za promet i logistiku d.o.o. SKAI LABS d.o.o.
Dan karijera i Dan otvorenih vrata Fakulteta prometnih znanosti (23. travnja 2024.)
Fakultet prometnih znanosti, 29.03.2024, 11:00

Plakat Dan karijera i Dan otvorenih vrata 2024_Final.jpg

Fakultet prometnih znanosti Sveučilišta u Zagrebu organizira Dan karijera i Dan otvorenih vrata u utorak 23. travnja 2024. godine od 10:00 do 15:00 sati u znanstveno-učilišnom kampusu Borongaj.

Na Danu karijera studentima će se predstaviti tvrtke iz područja prometa, logistike i aeronautike. Na Danu karijera poslodavci će studentima predstaviti djelatnosti njihovih tvrtki i mogućnosti zapošljavanja naših studenata po završetku studiranja. Sudjelovanje i predstavljanje tvrtki zamišljeno je putem izložbenih štandova u natkrivenom prostoru u šatoru ispred Objekta 71 znanstveno-učilišnog kampusa Borongaj (Borongajska cesta 83f, Zagreb).

Dan otvorenih vrata namijenjen je srednjoškolcima kako bi im se prezentiralo što sve mogu studirati na Fakultetu prometnih znanosti, a s obzirom na istovremeno predstavljanje tvrtki iz područja prometa, logistike i aeronautike, na licu će se mjesta moći uvjeriti koje su mogućnosti zaposlenja i gdje bi mogli raditi po završetku studija.

S veseljem očekujemo Dan karijera i Dan otvorenih vrata Fakulteta prometnih znanosti!

info
Fakultet prometnih znanosti
Zavod za prometnu signalizaciju
Kušlanova 2, 10 000 Zagreb
Centar za promet i logistiku d.o.o.
CPL web

PROMET - Traffic&Transportation ZIRP Međunarodna mobilnost i suradnja Povjerenstvo za upravljanje kvalitetom Udruga bivših studenata FPZ-a

Važnije poveznice