Povratak na naslovnu stranicu
Promet - Traffic&Transportation Međunarodna mobilnost i suradnja Konferencija ZIRP Centar za promet i logistiku d.o.o. SKAI LABS d.o.o.
Javna obrana nacrta doktorskog rada – Martina Jakara
Referada poslijediplomskih studija, 31.01.2024, 09:49

O B A V I J E S T

Javna obrana nacrta doktorskog rada (JR) pod naslovom

kandidatkinje Martine Jakare, mag. ing. traff. održat će se 12. veljače 2024. u 9:00 sati na Fakultetu prometnih znanosti Sveučilišta u Zagrebu, u dvorani D1, Vukelićeva 4, pred Povjerenstvom za ocjenu nacrta doktorskog rada u sastavu:

1. prof. dr. sc. Jasmina Pašagić Škrinjar, predsjednica

2. prof. dr. sc. Nikolina Brnjac, član

3. izv. prof. dr. sc. Violeta Roso, vanjski član (Technology Management and Economics Chalmers University, Švedska)

4. prof. dr. sc. Borna Abramović, član

5. izv. prof. dr. sc. Marinko Maslarić, vanjski član (Fakultet tehničkih nauka Univerziteta u Novom Sadu)

6. prof. dr. sc. Danijela Barić, zamjena

info
Fakultet prometnih znanosti
Zavod za prometnu signalizaciju
Kušlanova 2, 10 000 Zagreb
Centar za promet i logistiku d.o.o.
CPL web

PROMET - Traffic&Transportation ZIRP Međunarodna mobilnost i suradnja Povjerenstvo za upravljanje kvalitetom Udruga bivših studenata FPZ-a

Važnije poveznice