Nagrada AMAC-UK 2019. i Nagrada “Nenad Bićanić” za jednokratni posjet Ujedinjenom Kraljevstvu

Dugogodišnja članica Saveza društava bivših studenata Sveučilišta u Zagrebu, AMAC-UK (Udruženje bivših studenata i prijatelja sveučilišta u Hrvatskoj) i ove godine raspisuje Natječaj za Nagradu AMAC-UK 2019. i Nagradu “Nenad Bićanić” za jednokratni posjet Ujedinjenom Kraljevstvu (UK) u iznosu od 1.000 GBP svaka.

Kandidat za Nagradu AMAC-UK i Nagradu “Nenad Bićanić” mora biti student na doktorskom studiju jednog od sveučilišta u Republici Hrvatskoj ili liječnik na specijalizaciji u Republici Hrvatskoj. Osoba treba imati hrvatsko državljanstvo i stalni boravak i/ili radni odnos u Republici Hrvatskoj.

Svi potrebni dokumenti za prijavu moraju biti zaprimljeni najkasnije do 19. travnja 2019. u ponoć.

Detaljnije informacije o nagradama te obrazac za prijavu možete pronaći na mrežnoj stranici Saveza ALUMNI UNIZG:

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>