Povratak na naslovnu stranicu
Promet - Traffic&Transportation Međunarodna mobilnost i suradnja Konferencija ZIRP Centar za promet i logistiku d.o.o. SKAI LABS d.o.o.

AMAC-FSC

FPZ_anketa o zapošljivosti.jpg
Praćenje zapošljivosti Alumna Fakulteta prometnih znanosti
Fakultet prometnih znanosti, 02.07.2024, 08:00

Pozivamo sve naše bivše završene studente i studentice (alumne) da ispune anketu o zapošlijvosti. Anketa se provodi korištenjem digitalnih anketa u sustavu LimeSurvey uz osiguranje potpune anonimnosti sudionika. Anketa će biti poslana alumnima putem e-pošte i potrebno ju je ispuniti do 30. srpnja 2024.

FPZ_Zapošljivost_2023.jpeg
Zapošljivost alumna Fakulteta prometnih znanosti
Fakultet prometnih znanosti, 04.05.2023, 13:00

S ciljem kontinuiranog praćenja kvalitete studijskih programa i njihove komplementarnosti s trenutnim i budućim potrebama tržišta rada, Fakultet prometnih znanosti Sveučilišta u Zagrebu posebnu pažnju posvećuje praćenju zapošljivosti svojih alumna. Praćenje zapošljivosti alumna provodi se kroz analize službenih podataka Hrvatskog zavoda za zapošljavanje (HZZ) o registriranoj nezaposlenosti i cikličkim anketnim ispitivanjem na skupu alumna Fakulteta. Službeni podaci HZZ-a o registriranoj nezaposlenosti na dan 31. prosinca 2022. godine ukazuju na visoku opću stopu procijenjene zapošljivosti fakultetskih alumna, te relativno visoke stope zapošljivosti po pojedinim studijskim programima. Više o zapošljivosti završenih studenata Fakulteta prometnih znanosti potražite u privitku.

Dan karijera i Dan otvorenih vrata.jpg
Održan Dan karijera i Dan otvorenih vrata Fakulteta (23. travnja 2024.)
Fakultet prometnih znanosti, 26.04.2024, 09:00

Dan karijera i Dan otvorenih vrata Fakulteta prometnih znanosti održan je u utorak 23. travnja 2024. u kampusu Borongaj i okupio je oko 200 srednjoškolaca i veliki broj studenata, kao i 45 vodećih tvrtki iz područja prometa, logistike i aeronautike.

Alumni priča_2024.jpg
Alumni priča: Goran Bogdan i Robert Knjaz
Studentska služba, 22.02.2024, 11:00

Alumni Sveučilišta u Zagrebu pozivaju na Alumni priču u kojoj će gostovati istaknuti alumni našega Sveučilišta, Goran Bogdan i Robert Knjaz.

PRISTUP FPZ.jpg
Završetak projekta PRISTUP FPZ - unaPReđenje I provedba STrUčne Prakse na Fakultetu Prometnih Znanosti
Fakultet prometnih znanosti, 10.03.2023, 15:00

U četvrtak 9. ožujka 2023. uspješno je završio projekt PRISTUP FPZ, projekt unaPReđenja I provedbe STrUčne Prakse na Fakultetu Prometnih Znanosti koji je započeo 9. ožujka 2020. godine. Projekt je sufinanciran sredstvima Europske unije „“iz Europskoga socijalnog fonda (ESF), Operativnoga programa „Učinkoviti ljudski potencijali 2014. – 2020.“ i trajao je 3 godine. Projektom se unaprijedila postojeća obvezna stručna praksa u organizacijskom i provedbenom smislu te je uvedeno devet (9) novih izbornih kolegija stručne prakse na diplomskom studiju kao dodatak postojećem programu. Više o završenom projektu potražite u nastavku.

PRISTUP FPZ.jpg.png
POZIVNICA za mentorski program PRISTUP FPZ - srijeda, 8. 2. 2023.
Fakultet prometnih znanosti, 07.02.2023, 17:00

Na Fakultetu prometnih znanosti održat će se u srijedu 8. veljače 2023. od 14:30 do 16:00 sati u ZUK Borongaj, Objekt 69, amfiteatar, događanje vezano za program mentorstva „BE A MENTOR“ pri projektu PRISTUP FPZ - Unapređenje i provedba stručne prakse na Fakultetu prometnih znanosti. Više pročitajte klikom na naslov.

naslovnica.jpg
DAN KARIJERA Fakulteta prometnih znanosti Sveučilišta u Zagrebu
Fakultet prometnih znanosti, 06.06.2022, 14:34

U organizaciji Ureda za stručnu praksu i razvoj karijera pri projektu PRISTUP FPZ održan je DAN KARIJERA Fakulteta prometnih znanosti Sveučilišta u Zagrebu u srijedu 1. lipnja 2022. na kampusu Borongaj.

alumni-party.jpg
Održan „Alumni party“ bivših studenata Fakulteta prometnih znanosti Sveučilišta u Zagrebu
Fakultet prometnih znanosti, 02.06.2022, 22:51

Hrvatska udruga diplomiranih inženjera i inženjera Fakulteta prometnih znanosti Sveučilišta u Zagrebu – AMAC-FSC je u srijedu 1. lipnja 2022. na ZUK Borongaj organizirala „Alumni Party“ za svoje alumne i alumnuse.

7080
Održana redovita skupština Udruge AMAC-FSC i stručno predavanje „Primjena mjera za povećanje sigurnosti vozača motocikala u Republici Hrvatskoj“
Fakultet prometnih znanosti, 06.04.2022, 22:54

izborna-skupstina-amac-fsc.jpg
Održana izborna skupština Udruge AMAC-FSC i radionica „Mogućnosti financiranja alumni aktivnosti iz sredstava EU fondova“
Fakultet prometnih znanosti, 06.04.2022, 22:47

U amfiteatru objekta 69 na Kampusu Borongaj 5. travnja 2022. održana je izborna skupština Hrvatske udruge diplomiranih inženjera i inženjera Fakulteta prometnih znanosti Sveučilišta u Zagrebu AMAC-FSC. Na skupštini su izabrana nova radna tijela Udruge i novi predsjednik Mario Klisura, mag. ing. traff. koji će u sljedećem četverogodišnjem mandatu voditi Udrugu.

7077
Poziv na predavanje Moja alumni priča
Fakultet prometnih znanosti, 14.11.2019, 22:43

Savez društava bivših studenata Sveučilišta u Zagrebu – Alumni UNIZG poziva alumne, studente i sve zainteresirane na predavanje pod nazivom Moja alumni priča koje će se održati u srijedu 13. studenoga 2019. u 16 sati u auli Sveučilišta u Zagrebu, Trg Republike Hrvatske 14, Zagreb.

nasa-alumni-prica.jpg
Poziv na alumni predavanje
Fakultet prometnih znanosti, 20.03.2019, 22:37

Savez društava bivših studenata Sveučilišta u Zagrebu – Alumni UNIZG poziva Vas na predavanje pod nazivom Naša alumni priča koje će se održati u utorak, 19. ožujka 2019. u 15.30 sati u auli Sveučilišta u Zagrebu, Trg Republike Hrvatske 14, Zagreb.

info
Fakultet prometnih znanosti
Zavod za prometnu signalizaciju
Kušlanova 2, 10 000 Zagreb
Centar za promet i logistiku d.o.o.
CPL web

PROMET - Traffic&Transportation ZIRP Međunarodna mobilnost i suradnja Povjerenstvo za upravljanje kvalitetom Udruga bivših studenata FPZ-a

Važnije poveznice